Haier

Haier

Firma Haier została w 1984 roku w chińskim mieście Qindao, które znajduje się w przybliżeniu 400 km na północny-wschód od Pekinu. Po dziś dzień mieści się tutaj główna siedziba firmy. Amerykańska dyrekcja firmy znajduje się w Nowym Jorku, europejska siedziba firmy Haier jest umieszczona w Milanie. Firma posiada filie także w Hiszpanii i w Polsce. Firma Haier była pierwszą, chińską spółką, przeniknęła na światowe rynki. Firma posiada aktualnie ponad 30 000 pracowników w 165 krajach na całym świecie. O tym, że firma dobrze prosperuje świadczą wyniki z końca 2003 roku, które wykazały zysk 9,3 milionów euro, co przedstawia roczny wzrost o 13 %. Firma uzyskała dużą popularność dzięki tzw. „Pen Phones“, są to podłużne telefony, które swym wyglądem przypominają ołówek. Do tych modeli należą rodzaje P5, P6 a P7.

więcej

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Artykuły o marce Haier

  • Przykro nam, ale przy tym producencie nie ma żadnych artykułów.

Katalog Haier

Porównanie z innymi telefonami

W katalogu 47 telefonów komórkowych Haier

1.
2.
3.

Brakuje konkretnego modelu?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Brakuje konkretnego modelu ?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3

Brakuje konkretnego modelu ?

Napisz recenzję

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.